Etkinlik Hakkında
Karia'da Neden Biz?
Hizmetler
Katılım Formu
Etkinlik Programı
Fiyat
Ulaşım & Konaklama Bilgileri
Bilgilendirmeler
Etkinlikler
Galeri
İletişim

Türkiye’deki en zengin içerikli ve en uygun fiyatlı Karia Yolu etkinliği!

Marmaris’e ulaşım hariç, Her şey dahil

6-9 Nisan 2023

Marmaris Karia Yolu Yürüyüşü

Bozburun Yarımadası parkuru

Katılım: Türkiye geneli

Buluşma noktası: İçmeler-Marmaris, Muğla

Sınırlı sayıda kontenjan: 7-15 kişi

SON KAYIT TARİHİ: 22 Mart Çarşamba

Hava yolu ulaşımı ile etkinliğe katılacak misafirlerimizin uçak biletlerini erkenden satın almasını öneririz! 🙂

ROTA(50 km / Günde 10-20 km)

İçmeler(k) > Turunç > Kumlubük(k) > Kızılcaöğütmen

Bayır(k) > Bahçeli > Taşlıca(k) > Bozburun > Selimiye

KATILIM FORMU DOLDURMAK İÇİN tıklayınız.

Katılım formu doldurduktan sonra önerilen kıyafet listesi, tur programı ve

ödeme için hesap numarası bilgileri için lütfen mail adresinizi kontrol ediniz!

***

Etkinliklerimiz hakkında yapılan Milliyet ve Neredekal haberlerine göz atabilirsiniz!

0539 449 06 15

info@artemisoutdoor.com

TÜRSAB BELGE NO: A-13607

DOĞASIYA GEZGİN ARTEMİS OUTDOOR TURİZM

Tüm etkinliklerimiz TUREB lisanslı rehberler, TÜRSAB belgeli araçlar ve TÜRSAB A-13607 belge numaralı D.G. Artemis Outdoor Turizm tarafından organize edilmektedir.

Artemis Outdoor 2016*

Türkiye’de diğer firmaları araştırdığınızda bu hizmetlerin bir arada olduğu tek firma olduğumuzu kolaylıkla görebilirsiniz 🙂

1) Hizmet ve içerik olarak en zengin, profesyonel rehberler ile, -ekstra satışı olmayan- her şey dahil ve fiyat olarak en uygun etkinlikleri 2016 yılından bu yana düzenliyor ve misafirlerimize ilk amacımız olan doğa sevgisini aşılayıp eko-turizm sektörünü geliştirerek ilerliyoruz.

2) Tüm yürüyüş etkinliklerimizde sırt çantası veya bavul transfer hizmetimiz mevcuttur. Bütün yürüyüş boyunca siz yalnızca küçük bir çantanın içinde su, kuruyemiş ve kişisel eşyalarınızı taşıyorsunuz. Her gün yürüyüşün bittiği konaklama işletmelerinde eşyalarımızı alıp odalarımıza yerleşiyoruz.

3) Toplamda 850 km uzuluğunda olan Karia Yolu’nu 9 etap halinde böldük ve hiçbir parkuru atlamadan her kilometresini yürüyoruz. ‘Karia Yolu yürüyüşü’ etkinliğinin hakkını vermek istiyoruz. Yürüyüş kültürüne veya yola vakıf olmayan insanlara sadece en kolay veya güzel yerleri göstermiyoruz, daha bakir kısımlarda her zaman en güzel anlar ve dostluğun dayanılmaz hafifliği ortaya çıkıyor!

4) Her gün yürüyüşün bittiği noktadan transfer ile geriye dönüp aynı otelde konaklamıyoruz. Bilinçli şekilde dizayn edilen yürüyüş turlarımızda her gün konfor alanımızı genişleten farklı tipteki konaklama işletmelerini tercih ediyoruz. Yürüyüşü bitirdiğimiz noktada bulunan ve kaliteli hizmet veren otelimize yerleşip duş aldıktan sonra da gün batımı keyfini kaçırmamış oluyoruz 🙂 Gün batımı saatinin yolda geçmesi günün en keyifli anından ödün veriyor ve aynı yere araçla dönmek yürüyerek ilerlediğimizin hissiyatını çok azaltıyor. Son gün yürüyüş programının bittiği noktada transfer aracımız bizi alıp ilk noktaya götürüyor.

5) Yürüyüş etkinliğinin başlayacağı günden 1 gün önce misafirlerimizle buluşup 1 gece fazladan otel konaklaması sağlayarak iş ve yol yorgunluğu için yürüyüşten önce herkesi dinlendiriyoruz. Ayrıca hem etkinlik hem de misafirler arasında oryantasyonu en etkili şekilde sağlamış oluyoruz. Dileyenler erken gelip o bölgedeki aktiviteleri gerçekleştiriyor, doğal güzelliklerini veya koylarını ziyaret ediyor.

6) 5 günlük uzun bir yürüyüş ve insanların genelde ilk defa deneyimleyeceği bir tur olduğu için etkinlikten en az 1 ay önce tüm misafirlerimizi tek tek arayıp ayrıntıları anlatıyor, sürecin nasıl daha verimli geçeceğine dair ipuçlarını paylaşıyor ve kafalarındaki tüm soruları cevaplıyoruz. Mutlulukla çalıştığımız bu sektörde ekip olarak bizim için asıl çalışma turun sizin tarafınızdan rezerve edildiği gün başlıyor ve sizlerin sayesinde yıllar boyunca devam ediyor. İşimize olan sevgi ve saygımızı tanıştığımız gün daha iyi gözlemleyeceğinize eminiz! 🙂

7) Batonu olmayan misafirlerimize 2 adet baton temin ediyoruz fakat maneviyat, sporun devamını getirme ve ömürlük kullanım açısından kendi batonunuzu almanızı öneririz.

8) 5 günde 14-15 öğün kaliteli, zengin ve organik yemek menüleri ile harcadığınız eforun karşılığını fazlasıyla alacağınıza emin olabilirsiniz.

9) Etkinlik öncesinde size gönderilen ayrıntılı bilgilendirmenin üzerinden geçerek antrenman rica ediyor ve psikolojik açıdan destek sağlıyoruz. Etkinlik esnasında ise ayrıntılı şekilde doğa yürüyüşü ve baton kullanımı eğitimi veriyoruz.

10) Etkinlik esnasında tüm misafirlerimizin sorunları ile ailenizden biri gibi tek tek ilgilenip her şeyi yerinde ve olması gerektiği şekilde çözerek ilerliyoruz. Sizin için en verimli doğa tatilinin gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Ayrıca etkinlik boyunca profesyonel fotoğraf hizmeti yapıyoruz, tek tek!

11) Son olarak; yıllardır tüm etkinliklerimizde ekstra bir hizmet satışı yapmamak adına çalışıyoruz. Doğaya çıkıp paraya ellemeden ve telefonları minimum seviyede kullanarak geçirilen 5 günün nasıl değerli hale geldiğine şahit olmanızı istiyoruz. Sizleri şehirdeki düzenden kaçırırken başka bir düzenin içine sürüklemek misyonumuza uymuyor 🙂

Bugüne kadar bize güvenerek Türkiye’nin en güzel rotalarından biri olan bu keyifli Likya Yolu yürüyüş etkinliklerine katılan ve bize güvenen tüm misafirlerimize teşekkür ederiz! Geçmiş etkinliklerimizi instagram hesabımızın alt kısımlarında veya öne çıkanlarda bulabilirsiniz..

dipnot: Türkiye’de tek olmak veya en iyi olmak gibi bir hedefimiz hiçbir zaman olmadı, sadece olması gereken kaliteli ve gerçek yürüyüş etkinlikleri için ilk etkinliğimizden bugüne kadar çok çalıştık. Yukarıda sayılan hizmetler yıllar önce ilk etkinliğimizde de aynıydı. Araştırdığınız zaman bu hizmetlerin hepsini aynı anda sağlayabilen başkar bir seyahat acentası veya kaçak tur oluşumu bulamayacağınızı temin edebiliriz.

HİZMETE DAHİL OLANLAR

• Çanta transferi

• Profesyonel Rehberlik

• Zengin Yemek Menüleri (3 öğün/her gün) 12 öğün

• 3 gece otel, 1 gece pansiyon Konaklama

• Eğlenceli Outdoor Faaliyetler

• Profesyonel Fotoğraf Çekimi

• Katılım Belgesi

• Karia Yolu Özel Arması

• Seyahat Sağlık Sigortası

• Selimiye-Marmaris Otogar Ulaşım (dönüş)

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

• Kişisel harcamalar

• Single oda farkı 1600₺ (tüm konaklamalar için)

• Buluşma günü Marmaris İçmeler’e Ulaşım (Uçak, Otobüs veya şahsi araç)

Marmaris Karia Yolu Programı

BULUŞMA GÜNÜ (Çarşamba)

Herhangi bir saatte – Marmaris İçmeler Otel

20:00-23:00 Akşam yemeği

21:00 Karia Yolu hakkında bilgilendirme

23:30 Yatış saati

1.GÜN (Perşembe)

07:00 Uyanma

07:30 Sabah sporu

07:45-08:30 Kahvaltı

09:00 Karia yolu başlangıcı

12:00 Turunç – Öğle yemeği

13:15 Karia Yolu yürüyüşüne devam

16:30 Amos Antik Kenti gezisi

17:45 Kumlubük – Otele yerleşme

19:00 Akşam yemeği

20:00 Kamp Ateşi

23:00 Önerilen Yatış Saati

2.GÜN (Cuma)

08:00 Uyanma

08:30 Sabah sporu

09:00-09:45 Kahvaltı

10:00 Karia yolu

12:30 Ara öğün molası

13:00 Çiftlik Koyu manzarası

14:30 Öğle yemeği

16:00 Bayır köyü Bay Kiana Otel odalara yerleşme

20:00 Akşam yemeği

23:00 Önerilen Yatış Saati

3.GÜN (Cumartesi)

07:30 Uyanma

08:00 Sabah sporu

08:15-09:00 Kahvaltı

09:00 Karia Yolu yürüyüşü

14:30 Öğle yemeği (kumanya)

15:00 Karia yürüyüşüne devam

17:30 Taşlıca köyüne varış ve odalara yerleşme

19:15 Akşam yemeği

23:00 Önerilen Yatış Saati

4.GÜN (Pazar)

09:00 Uyanma

09:30 Sabah sporu

10:00-10:45 Kahvaltı

11:00 Bozburun aktarma ve Karia yolu yürüyüşü

14:00 Selimiye – Öğle yemeği

15:00 Deniz molası

17:00 Vedalaşma

17:30 Yola çıkış

19:30 Marmaris Otogar

Kapora ücreti: –

7-11 yaş: –

12 yaş ve üzeri: –

SON ÖDEME TARİHİ: 22 Mart Çarşamba

Katılım formu doldurduktan sonra eft/havale ile ödeme için hesap numarası bilgileri tarafınıza mail olarak gönderilmektedir.

Kredi kartı ile ödemek için bizimle iletişime geçiniz.

Ulaşım Bilgileri

Cuma günü İstanbul’da işten çıkıp katılım sağlayacak misafirlerimiz için aşağıdaki uçak biletlerini fiyatlar artmadan satın almanızı öneririz.

Ulaşımı otobüs ile yapacak katılımcılarımız için 16 Ekim Cuma gün boyunca diledikleri saatte Marmaris Otogar’dan İçmeler’deki otelimize ulaşımı sağlanmaktadır. Cuma günü istediğiniz saatte Marmaris’e gelip otelde dinlenebilirsiniz.

Etkinliğe katılabilmek için en geç 17 Ekim Cumartesi günü 07:00’de Marmaris’te olunması gerekmektedir.

Etkinliğimize herhangi bir ulaşım yoluyla katılabilirsiniz. 16 Ekim Cuma günü iş çıkışında İstanbul’dan uçak seferi ile etkinliğe katılacak misafirlerimiz için aşağıdaki seferler ve saatler uygundur.

Gidiş

16 EKİM CUMA

İstanbul SAW-Dalaman 16:55 | TK7392

İstanbul SAW-Dalaman 18:30 | PC2292

İstanbul SAW-Dalaman 19:45 | PC4510

İstanbul SAW-Dalaman 21:00 | PC2296

İstanbul SAW-Dalaman 21:50 | TK7456

Dönüş

20 EKİM SALI

Dalaman-İstanbul SAW 20:25 | TK7456

Dalaman-İstanbul SAW 21:00 | PC2296

************

Konaklama Bilgileri

BULUŞMA GÜNÜ (Çarşamba) | İçmeler Apart Otel

1.GÜN (Perşembe) | Kumlubük Maris Otel

2.GÜN (Cuma) | Kiana Apart Otel – Bayır köyü

3.GÜN (Cumartesi) | Erol’un yeri Pansiyon – Taşlıca köyü

• Etkinliğimiz 6-60 arası yaş ve her kesimden katılımcıya açıktır.

• Tüm aktivite ve eğitimler alanında profesyonel izci liderlerinden oluşan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

• Karia yolu boyunca yemek molası ve konaklama yapacağımız tüm duraklarda elektrik, su çeşmeleri, lavabo, duş ve tuvaletler bulunmaktadır.

• Etkinliği gerçekleştireceğimiz bölge yabani hayvan açısından tehlike arz etmemektedir.

• Karia Yolu etkinliğinin Bozburun parkuru 4  günde tamamlanacak olup toplamda 55 km’dir ve ve parkur boyunca hiçbir katılımcımız ağır sırt çantası taşımayacaktır. Çantalarınız ve sizlere temin edeceğimiz kamp malzemeleri Artemis Outdoor’un özel aracı ile taşınacak olup eşyalarınıza her yemek molasında erişiminiz olacaktır. Yemeklerimiz ise mola noktasına ulaştığımızda hazır olacaktır. Küçük bir sırt çantası ile(10-20lt) yanınızda sadece kuruyemiş, su matarası, yağmurluk, fotoğraf makinası gibi malzemeleri almanız yeterli olacaktır. Günde 10-19 km arasında yürüyeceğimiz Karia yolu Bozburun parkuru bu şekilde sizin için çok daha kolay ve keyifli geçecektir.

• Etkinliğimizin buluşma noktası Marmaris Otogar’dır. Uçak veya otobüs saatinize göre 16 Ekim Cuma günü veya 17 Ekim Cumartesi günü sabahı en geç 07:00’da Marmaris Otogar’dan İçmeler’de konaklayacağımız otele, dönüş için ise 20 Ekim Salı günü yürüyüşün bittiği nokta olan Selimiye’den Marmaris Otogar’a ve aracıyla gelenler için İçmeler’deki otele ulaşım imkânı Artemis Outdoor tarafından sağlanmaktadır.

• Karia turu etkinliğimize dileyenler kendi çadır, uyku tulumu ve matını getirip aracımıza bırakabilirler.

• Etkinliğimize kullanmadığınız kıyafetleri veya sokak hayvanları için mama getirmenizi rica ediyoruz. Artemis Gönüllüleri olarak getirilen kıyafetleri ve hayvan mamalarını ihtiyacı olan yerlere iletiyoruz.

• Etkinliğe dileyen misafirlerimiz kendi çadır, uyku tulumu veya matını getirip Artemis Outdoor aracına bırakabilirler. Kamp ekipmanları olmayan misafirlerimize gerekli malzemeler(çadır, uyku tulumu, mat) temin edilmektedir.

• Katılacak her birey için ayrı katılım formu doldurulması gerekmektedir.

• Katılım formu doldurmak, ödeme yapmak zorunda olduğunuz anlamına gelmemektedir fakat kontenjan konusunda ödeme yapan katılımcılarımıza öncelik verilecektir. Kesin rezervasyon için son ödeme tarihi 15.10.2020 Perşembe günüdür ve 15 kişi tamamlandığında ek kontenjan açılmayacaktır.

• Evcil hayvanı olan misafirlerimiz etkinliğimize getirip birlikte yürüyebilirler.

• Vejeteryan veya vegan olan misafirlerimiz için biz nohut, bulgur pilavı, salata gibi öğünleri ekstra olarak hazırlıyoruz fakat bu misafirlerimizin kendi arzu ettikleri yemekleri yanlarında getirmelerini rica ediyoruz. Taşıma ve pişirme konusunda iaşeden sorumlu arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır 🙂

• Katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır. Ek kontenjan açılmamaktadır 🙂

Kendi turunu yarat!

Minimum 10 kişi, maksimum 120 kişi olmak üzere arkadaş gruplarına, şirketlere veya okullara özel doğa turları düzenliyoruz..

*************

HAFTA SONU KAMPLARI (1 gece, 2 gün)

• Bolu – Yedigöller Doğa Kampı

• Bolu – Sülüklü Göl Doğa Kampı

• Bolu – Aladağlar Kış Kampı

• Bolu – Abant Doğa Kampı ve Gölcük Gezisi

• Düzce – Balıklı Yaylası Doğa Kampı

• Düzce – Melen Rafting-Doğa Kampı

• Düzce – Güzeldere Şelalesi Doğa Kampı

• Yalova – Erikli Yaylası Doğa Kampı

• Kocaeli – Aytepe Doğa Kampı

• Balıkesir & Çanakkale – Kaz Dağları Sahil Kampı

• Karabük – Yenice Ormanları Doğa Kampı

• Karabük & Kastamonu – Kanyonlar Vadisi Kampı

• Sakarya – Turnalık Yaylası Doğa Kampı

• Kırklareli – İğneada Longoz Ormanları Doğa Kampı

• Bursa – Uludağ Kayak Turu

• Bolu – Yedigöller Doğa Turu (Bungalov)

• Kırklareli – İğneada Longoz Ormanları Doğa Turu (otel)

• Karabük & Kastamonu – Kanyonlar Vadisi Kampı (otel)

*************

KONSEPT HAFTA SONU TURLARI(1 gece, 2 gün)

• Yalova Erikli Yaylası – 90’lar Nostalji Kampı

• Yoga Kampları (Bungalov konaklama)

• Antalya – Kaş Dalış Eğitimi ve Turu

• Edirne – Saroz Sahil ve Dalış Kampı

• Düzce – Off-road & Safari Turu

• Okul grupları veya şirketler için özel motivasyon turları (Bungalov veya Çadır)

*************

DOĞASIYA KAMPLAR (2 gece, 3 gün)

• Bolu-Düzce Yaylalar Macera Kampı

• Kapadokya Doğa Kampı

• Kuzey Ege Sahil Kampı

• Güney Ege – Yılbaşı Özel

*************

TREKKING TURLARI (5 gece, 5 gün & 4gece, 4 gün) Otel, Bungalov veya Çadır konaklama opsiyonel

• Likya Yolu – Etap 1 Fethiye (Ölüdeniz-Patara)

• Likya Yolu – Etap 2 (Kalkan-Kaş)

• Lıkya Yolu – Etap 3 (Kaş-Demre) – 4 gece, 4 gün

• Karia Yolu – Bozburun Yarımadası Marmaris (İçmeler-Selimiye) 4 gece, 4 gün

*************

XXL DOĞASIYA KAMPLAR (4 gece, 5 gün)

• Güney Ege Sahil Kampı

• Karadeniz Yayla Kampı

*************

GÜNÜBİRLİK YÜRÜYÜŞ TURLARI

• Bolu – Sülüklü Göl Milli Parkı

• Bolu – Yedigöller Milli Parkı

• Bolu – At Yaylası

• Düzce – Balıklı & Pürenli Yaylası

• Sakarya – Turnalık Yaylası

• Kocaeli – Serindere Geçişi

• Kocaeli – Menekşe Yaylası

• Yalova – Erikli Yaylası

*************

YURT DIŞI TURLARI

• 9 gün İran Turu

• 7 gün Fas Turu

• 7 gün Norveç Turu

*************

Katılımcı Görüşleri için tıklayınız.

 

Özel grup gezileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook        Instagram

Katılımcı Görüşleri için tıklayınız.

0539 449 06 15

info@artemisoutdoor.com

TÜRSAB BELGE NO: A-13607

DOĞASIYA GEZGİN ARTEMİS OUTDOOR TURİZM

Tüm etkinliklerimiz TUREB lisanslı rehberler, TÜRSAB belgeli araçlar ve TÜRSAB A-13607 belge numaralı D.G. Artemis Outdoor Turizm tarafından organize edilmektedir.

Artemis Outdoor 2016*