Uyku Tulumu (-26°C)

SANDFOX Ice Storm Ultralight V2 -26°C Uyku Tulumu

 

Tüm ürünlerimizde kargo dahildir.

Konfor derecesi: -1.9°C
Limit derecesi: -8°C
Ekstrem derecesi: -26.4°C

Ağırlık: 1630gr
Fermuar yönü: Sol
Beden: Small (210cm) – Medium (220cm) – Large (230cm)
Fiyat: 4500₺ yerine 4100₺!


SİPARİŞ İÇİN 0539 449 06 15 whatsapp hattımızdan veya info@artemisoutdoor.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

         
SAND FOX Ice Storm Ultralight V2 Uyku Tulumu
Sadece 1630 g ağırlığında olan bu kışlık sentetik dolgulu uyku tulumu, benzer koruma değerindeki uyku tulumlarından çok daha hafiftir ve çok daha iyi sıkışır.

Small, Medium ve Large boy seçenekleri sayesinde size en uygun bedeni seçebilir, bu sayede hem daha az yük taşır hem de daha sıcak uyursunuz.

• Ice Storm Ultralight V2 uyku tulumu en zorlu kış koşullarında sizi sıcak tutması için tasarlandı.

• Tasarım ve malzeme kalitesiyle kendine güvenen bu model, Avrupa’da bulunan uyku tulumu test merkezlerinde test edilerek CE EN (European Standard) ile kendini ispatladı.

• MICRO TEC RIPSTOP dış ve iç kumaşı onu daha da hafif ve dayanıklı yaparken, 3D ULTRA MICRO FIBER dolgusu onun daha da sıcak olmasını sağladı.

• İşte bu üstün malzeme kalitesi sayesinde benzerlerinden daha hafif, iyi sıkışan ve daha sıcak bir uyku tulumu ortaya çıktı.
20D MicroTec Ripstop Dış ve İç Kumaş: Ice Storm’un benzerlerinden çok daha hafif ve dayanıklı olmasını sağlar. Yumuşak hisli yapısı ve dayanıklılığı sayesinde konforlu ve uzun ömürlüdür.

3D Ultra Micro Fiber Dolgu: SandFox tarafından geliştirilen yeni nesil bu dolgu malzemesi benzerlerine göre daha hafif, daha az yer kaplayan, daha iyi sıkışan ve ısıyı çok daha iyi izole edebilen özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile sırt çantanızda daha az yer kaplarken konforlu bir uyku sunar.

Yeni Nesil Başlık Tasarımı: Klasik başlıklara göre soğuktan daha iyi koruma sunarken, ağırlığın ve hacmin azalmasını sağlar.

Yeni Nesil Ayak Bölümü: Ayaklarınızın duruş anatomisine göre yukarı yönlü genişletilmiştir ve bu sayede hem daha sıcak hem de daha konforlu olmayı garanti eder.

Yeni Nesil Boyunluk: Fermuardan bağımsız olarak kendi çevresinde tam bir halka yapan boyunluk sayesinde içerideki sıcak havanın dışarı çıkması en aza indirilir.

Kilitli YKK Japon Fermuar: Ice Storm Ultralight V2 uyku tulumu en küçük detaylarda bile kaliteden ödün vermez. Uzun yıllar boyu güvenle kullanılabilmesi için dünyanın en iyi fermuar markası olan YKK kullandık. Otomatik kilitlenebilme özelliği ile siz istemediğiniz sürece fermuarınız açılmaz.

Birleştirilebilir Özellik: Sorunsuz, uzun ömürlü ve kullanışlı YKK fermuarla, gerektiğinde iki farklı uyku tulumunu hızlıca birleştirebilirsiniz.

Geniş İç Malzeme Cebi: Uyurken kullanabileceğiniz bu fermuarlı cebe cüzdan, telefon ve pil gibi malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.

Uyku tulumlarında EN STANDARDI EN (European Standard) NEDİR? 
2005 yılına kadar uyku tulumlarının ısı izolasyon yetenekleri konusunda kabul edilmiş bir standart yoktu. Üreticiler kendilerinin ve kullanıcıların deneyim ve tecrübelerine dayanarak bu ısı derecelendirmelerini yapıyordu. Bu karışık durumu düzeltmek için Avrupa’da uyku tulumları için EN sertifikası geliştirildi. Günümüzde Avrupa’da bu standardı verebilecek bir kaç laboratuvar bulunmaktadır. Kalitesine güvenen ve müşterilerine doğru bilgiyi vermek isteyen üreticiler, uyku tulumlarını bu laboratuvarlarda test ettirerek sertifikalandırır. SandFox Ice Storm V2 uyku tulumu EN sertifikasına sahip olup gerçek ısı koruma değerlerini yansıtmaktadır.
  

 
Uyku Tulumu (-22°C)

SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22°C Uyku Tulumu

Tüm ürünlerimizde kargo dahildir.

Konfor derecesi: -0.4°C
Limit derecesi: -5.4°C
Ekstrem derecesi: -22°C

Ağırlık: 1400gr

Fermuar yönü: Sol
Beden: Small (210cm) – Medium (220cm) – Large (230cm)

Fiyat: 4100₺ yerine 3850₺!
<
em>SİPARİŞ İÇİN 0539 449 06 15 whatsapp hattımızdan veya info@artemisoutdoor.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  

Sadece 1400 g ağırlığında olan bu üç mevsim sentetik tulum, benzer koruma değerindeki tulumlardan çok daha hafiftir ve çok daha iyi sıkışır.

Small, Medium ve Large boy seçenekleri sayesinde size en uygun bedeni seçebilir, bu sayede hem daha az yük taşır hem de daha sıcak uyursunuz.

• Shadow Storm Ultralight V2 uyku tulumu üç mevsim koşullarında sizi sıcak tutması için tasarlandı.
• Tasarım ve malzeme kalitesiyle kendine güvenen bu model, Avrupa’da bulunan uyku tulumu test merkezlerinde test edilerek CE EN (European Standard) ile kendini ispatladı.
• MICRO TEC RIPSTOP dış ve iç kumaşı onu daha da hafif ve dayanıklı yaparken, 3D ULTRA MICRO FIBER dolgusu onun daha da sıcak olmasını sağladı.
• İşte bu üstün malzeme kalitesi sayesinde benzerlerinden daha hafif, iyi sıkışan ve daha sıcak bir tulum yaptık.
20D MicroTec Ripstop Dış ve İç Kumaş: Shadow Storm’un benzerlerinden çok daha hafif ve dayanıklı olmasını sağlar. Yumuşak hisli yapısı ve dayanıklılığı sayesinde konforlu ve uzun ömürlüdür.
3D Ultra Micro Fiber Dolgu: SandFox tarafından geliştirilen yeni nesil bu dolgu malzemesi benzerlerine göre daha hafif, daha az yer kaplayan, daha iyi sıkışan ve ısıyı çok daha iyi izole edebilen özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile sırt çantanızda daha az yer kaplarken konforlu bir uyku sunar.
Yeni Nesil Başlık Tasarımı: Klasik başlıklara göre soğuktan daha iyi koruma sunarken, ağırlığın ve hacmin azalmasını sağlar.
Yeni Nesil Ayak Bölümü: Ayaklarınızın duruş anatomisine göre yukarı yönlü genişletilmiştir ve bu sayede hem daha sıcak hem de daha konforlu olmayı garanti eder.
Kilitli YKK Japon Fermuar: Shadow Storm Ultralight V2 uyku tulumu en küçük detaylarda bile kaliteden ödün vermez. Uzun yıllar boyu güvenle kullanılabilmesi için dünyanın en iyi fermuar markası olan YKK kullandık. Otomatik kilitlenebilme özelliği ile siz istemediğiniz sürece fermuarınız açılmaz.
Birleştirilebilir Özellik: Sorunsuz, uzun ömürlü ve kullanışlı YKK fermuarla, gerektiğinde iki farklı uyku tulumunu hızlıca birleştirebilirsiniz.
Geniş İç Malzeme Cebi: Uyurken kullanabileceğiniz bu fermuarlı cebe cüzdan, telefon ve pil gibi malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.


Uyku tulumlarında EN STANDARDI EN (European Standard) NEDİR?

2005 yılına kadar uyku tulumlarının ısı izolasyon yetenekleri konusunda kabul edilmiş bir standart yoktu. Üreticiler kendilerinin ve kullanıcıların deneyim ve tecrübelerine dayanarak bu ısı derecelendirmelerini yapıyordu. Bu karışık durumu düzeltmek için Avrupa’da uyku tulumları için EN sertifikası geliştirildi. Günümüzde Avrupa’da bu standardı verebilecek bir kaç laboratuvar bulunmaktadır. Kalitesine güvenen ve müşterilerine doğru bilgiyi vermek isteyen üreticiler, uyku tulumlarını bu laboratuvarlarda test ettirerek sertifikalandırır. Sand Fox uyku tulumlarının tamamı EN sertifikasına sahip olup gerçek ısı koruma değerlerini yansıtmaktadır.

Vintage Çanta

Tüm ürünlerimizde kargo dahildir. SİPARİŞ İÇİN 0539 449 06 15 whatsapp hattımızdan veya info@artemisoutdoor.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.             

Kızılderili Çadırı (sobalı)